środa, 14 czerwca 2017

"Friendzone" Sandry Nowaczyk pod patronatem ThievingBooks

Miło mi poinformować, że mój blog objął już kolejny patronat nad powieścią. I to nie byle jaką! Zaskakujący, dobrze napisany debiut Sandry Nowaczyk to moja duma pośród patronackich książek. Mamy pośród nas młodą gwiazdę literatury młodzieżowej, która żongluje emocjami czytelnika według własnych upodobań! ;)


PREMIERA: 5 lipca 2017r.

"Friendzone" Sandra Nowaczyk

Świetny debiut nastoletniej autorki!  

Tatum i Griffin przyjaźnili się prawie od kołyski. Byli dla siebie jak brat i siostra. Tak zawsze było i tak już miało pozostać. Jeden taniec na balu maskowym zmienił wszystko. Teraz oboje są pełni sprzecznych emocji. Czy będą chcieli za wszelką cenę pozostać przyjaciółmi? Przecież to ona zawsze miała być najważniejsza. Kiedyś sobie to obiecali. I do tego oboje mają partnerów. A co, jeśli tylko jedno z nich będzie chciało… no właśnie, czego? Gdy do głosu dochodzą uczucia, czasami wszystko zdaje się rozpadać… i kiedy nie masz na kim się oprzeć, czujesz, że spadasz i że już nigdy się nie podniesiesz.  

Przeczytaj pierwszą, pełną emocji książkę polskiej Estelle Maskame!


Jesteście ciekawi tego tytułu? Jutro zapraszam Was na przedpremierową recenzję powieści :)

7 komentarzy:

 1. Jestem bardzo ciekawa tej książki. Czekam na Twoją recenzję i gratuluje patronatu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję patronatu! Jestem bardzo ciekawa tej książki i chcę ją mieć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! Opis mimo wszystko brzmi niesamowicie ciekawie! Oby autorka postawiła na łamanie schematów, zamiast ich powielanie. :D Z przyjemnością będę chciała ją przeczytać. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. To może być.. dobre! Ale się cieszę! Dopisuję do listy :)
  POCZYTAJ ZE MNĄ!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zupełnie nie moje gusta, ale poczekam i przeczytam Twoją recenzję moze zmienię zdanie, choć wątpie. Pomimo wszystko gratuluje Ci patronatu i tego, że jesteś z tego dumna.

  OdpowiedzUsuń