wtorek, 18 października 2016

"Sekretnik" Ewa Nowak

"Sekretnik" Ewa Nowak, Wyd. Egmont. Str. 270

Ewa Nowak to poczytna pisarka książek dla młodszej publiczności, której książki intrygują, ciekawią i przede wszystkim uczą postrzegania świata. Dlatego nie dziwię się, że jako idolka wielu nastoletnich dziewczynek, Ewa Nowak postanowiła napisać specjalną książkę tylko dla dziewczyn.

Znajdziecie w książce pytania nie pozostawione bez odpowiedzi, więc nurtujące kwestie w końcu zostaną rozwiązane i pozwolą wyjść z sytuacji, w której już myślałyśmy, że wyjścia nie ma.

Pamiętajcie jednak, że to nie poradnik! To po prostu dobra wróżka, która podpowiada nam co zrobić z własnymi problemami.

"Sekretnik" to świat dziewczyńskich porad, motywacji i skłaniania do szukania własnej życiowej drogi. W środku odnalazłam wiele mądrości, inspiracji i wartościowych rad, które na pewno znajdą uznanie wśród nastoletnich czytelniczek. Uważam, że to idealna książka, która powinna towarzyszyć dorastającej dziewczynce - liczne porady na oczywiste tematy pozwolą na to, by czytelniczka poczuła, że nie jest sama i że nie ma sytuacji, z którymi nie da się nic zrobić.

"Sekretnik" jest jak najlepsza przyjaciółka, która nigdy nie zawodzi, zawsze jest przy nas i pomaga nam rozwiązywać wszelkie problemy. Lektura obowiązkowa dla nastoletnich dziewczynek i książka idealna na prezent!

6 komentarzy:

 1. Niewiele jest takich pozycji na rynku, więc ja jak najbardziej jestem na tak ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. To piękny sekretnik :3
  Chciałabym go mieć!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ewę Nowak lubię, więc zaciekawiłaś mnie. Może być ciekawa ta pozycja :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Może mojej córce się spodoba, mnie jakoś nie zainteresowała :(

  OdpowiedzUsuń
 5. W sumie to chętnie sięgnęłabym po tę książkę :)

  OdpowiedzUsuń