poniedziałek, 17 października 2016

"Znajdź kropki" Andy Mansfield

"Znajdź kropki" Andy Mansfield, Wyd. Mamania, Str. 12

Książka jest niesamowicie pomysłowa, bo pobudza wyobraźnię dziecka i skłania do myślenia - tam gdzie nie ma kropek, trzeba je jednak odnaleźć.


Każda strona to inne wyzwanie - tu pociągnij, tam przekręć, tutaj rozłóż, a tu z kolei złóż. Dzięki temu nie ma monotonii a kolejna strona stanowi nową zabawę i przygodę.


Książeczka wykonana jest solidnie, dzięki czemu może służyć do zabawy i poszukiwań kropek przez długi czas i rodzić nie będzie musiał obawiać się, że ulubiona książeczka maluszka szybko się rozpadnie.

Każde zadanie wymaga skupienia, bo kropki niby są, ale jednak nie te, które należy odnaleźć. Więc należy szukać, kombinować, wymyślać - by jednak znaleźć to o co prosi nas książka. Bo przecież nie ma rzeczy niemożliwych, prawda?


"Znajdź kropki" to rewelacyjny świat kolorów i wyzwań dla najmłodszych. Sama jestem pod dużym wrażeniem nie tylko wykonania, ale i pomysłowości zadań. To idealny prezent dla naszych najmłodszych, skłaniający do rozwijania wyobraźni, determinacji i pomysłowości.

Za możliwość przeczytania dziękuję Wydawnictwu Mamania.

4 komentarze: