sobota, 22 kwietnia 2017

PlotkaraBlog - Rylin || "Tysiąc pięter" Katharine McGee

 
Kochani,
     podobno ten kto jest szczęśliwy raz, już zawsze takim pozostaje. Dla Eris to kompletnie nie ma sensu, bo jeszcze do niedawna jej szczęśliwa rodzina była dla niej wielką podporą. Teraz? Nie ma nic. Jej szalona i kochana mama kłamała na każdym kroku i jak się okazało po testach DNA - ojciec to tak naprawdę nie-ojciec. Kto by pomyślał, że życie może się tak skomplikować w jednej chwili? Na pewno nie Eris, która na każdym kroku tryskała optymizmem. Teraz każdy z nas widzi, że światło w jej oczach przygasło. Może to dlatego, że sama zaplątała się we własną sieć kłamstw? Przecież wszyscy wiedzą, że skłamała na temat remontu mieszkania.
     Czyżby blichtr i przepych Wieży przygasł na tle obecnych wydarzeń? Kompletnie nie wiem co dzieje się dookoła - Avery na nowo zacieśnia przyjaźń z Ledą, ale ta druga nie wydaje się szczególnie radosna z tego powodu. Obie wyglądają jakby coś je gryzło, a w powietrzu czuć niespełnioną miłość o nazwie Atlas. Tylko której z nich ten problem dotyczy? Ciężko się odnaleźć w perypetiach miłosnych dziewczyn, bo jak się okazuje - choć żadna z nich nie mówi zbyt wiele - wszystko zaczyna łączyć się ze sobą. Czyżby nasza Wieża budowała jedną wielką rodzinę w dosłownym znaczeniu? Kto to wie! Oby do kolejnej spektakularnej imprezy, na której jak się okazuje: wiele można się dowiedzieć!

Buziaki,
Rylin


Pełna emocji, ludzkich namiętności historia, w której skomplikowana nić wzajemnych relacji przysparza o zawrót głowy.

Polecam!
autorka bloga Thievingbooks

7 komentarzy:

 1. Fabuła brzmi nieoryginalnie, ale mimo wszystko ciekawie. Do tego ta przecudowna okładka... Może się skuszę ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Polubiłam Rylin, zwłaszcza pod sam koniec :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, to prawda, że trudno odnaleźć się w perypetiach bohaterek, jednak autorce i tak udaje się je spoić w jedną logiczną całość :)
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi intrygująco... Czekam na recenzje. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wygląda na to, że każda z postaci niezwykle lubi plotkować! ;D

  OdpowiedzUsuń