niedziela, 9 kwietnia 2017

PATRONAT: "Dzikie serca" Suzanne Young


26 kwietnia trafi do księgarń najnowsza książka Suzanne Young - autorki bestsellerowej serii Program - powieść, która Was zachwyci.

"Dzikie serca" to opowieść przepełniona bólem, nawiązująca do najważniejszych życiowych wartości. To książka, która rozgrywa serce na kawałki i składa je na nowo. 

Z wielką dumą przyznaję, że blog Thievingbooks objął patronat nad historią "Dzikich serc". To wiele dla mnie znaczy, bo takie książki na długo pozostają w sercach wielu czytelników. Podczas lektury tej powieści odczuwałam cały kalejdoskop emocji i wiem, że ta książka zachwyci Was tak jak mnie. Pamiętacie jak cudowna okazała się seria Program tej autorki? Teraz pomnóżcie wszystko kilkukrotnie - tak zrobiła autorka, by stworzyć "Dzikie serca".


DZIKIE SERCA
Suzanne Young 

Savannah musi bardzo się starać, żeby jej życie nie rozpadło się na kawałki. Przebiła ołówkiem na wylot rękę swojego ekschłopaka Patricka i z diagnozą "problemy z kontrolą gniewu" trafiła do Brooks Academy, szkoły dla uczniów wyrzuconych z innych placówek. Nieważne, że zrobiła to, bo drań wyśmiewał się z jej młodszego, upośledzonego brata... a braciszek jest dla niej najważniejszą osobą na świecie. Dziewczyna desperacko usiłuje zająć się nim sama, bo ich matka dawno odeszła, a ojciec alkoholik nie radzi sobie nawet z własnym życiem. Dla dobra chłopca opiekę nad nim chce przejąć ich ciotka (która już spisała Savvy na straty), na co dziewczyna za nic nie chce pozwolić.
Co gorsza, Patrick nie zamierza zapomnieć o tym, co mu zrobiła.
Dlatego nie szuka dodatkowych kłopotów i gdy Cameron, kolega z Brooks Academy, ale pochodzący z totalnie innego świata, próbuje zburzyć mury wokół niej, Savvy nie chce pozwolić sobie na zaufanie mu. Bo może się okazać, że wszystko, co z takim trudem próbuje trzymać w ryzach, rozpadnie się z hukiem.
Ale jak to zrobić, kiedy jedyne, co się ma, to dzikie serce? 

Miłość, rodzina, ból, zdrada - przygotujcie się na emocjonalny rollercoaster! 

13 komentarzy:

 1. Pięknie się prezentuje!
  Uwierz mi, że jeżeli tylko miałabym więcej czasu, już bym się brała za tę powieść (no ale trzymam go dla innych powieści) ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już nie mogę się doczekać aż ją przeczytam!!! <3 *.* Co prawda nie czytałam serii Program, bo jakoś nie ciągnęło i nie ciągnie mnie do niej, ale z tą książką jest zdecydowanie inaczej! :D

  Pozdrawiam, Jabłuszkooo ♡
  Szelest Stron

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję, chętnie przeczytam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję patronatu. Powieść zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie, ale poczekam jeszcze na Twoją recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje patronatu. Na książkę się skusze, gdyż podoba mi się warsztat pisarki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję patronatu! Lubię, gdy książka wywołuje tyle emocji.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ogromne gratulacje! :) jestem ciekawa tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje patronatu, zapowiada się ciekawa książka dla młodzieży. :)
  Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 9. GRATULACJE! :D
  Opis książki zwiastuje niesamowicie ciekawą pozycję. Chociaż nic wcześniej tej autorki nie czytałam, na Dzikie serca narobiłaś mi mega ochoty. Myślę, że z wielką chęcią przeczytam. :D
  Jeszcze raz gratulacje z patronatu. :D

  Pozdrawiam xx
  Koneko

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję patronatu! ;D A książka mnie interesuje, ale najpierw chyba przeczytam wcześniejszą serię autorki, bo już czeka na półce. :D

  OdpowiedzUsuń