piątek, 26 maja 2017

"Królewska klatka" Victorii Aveyard już w księgarniach!


Moi Mili,
z okazji premiery trzeciego tomu serii Czerwona królowa - "Królewska klatka", mam dla Was garść przyjemności ;)

Po pierwsze: recenzje. Seria totalnie mnie w sobie rozkochała, jestem pod jej wrażeniem i nie mogę oprzeć się wrażeniu, że do tej pory nie czytałam nic lepszego. Bardzo często daje szansę różnym powieściom i staram się z nich wyciągać jak najwięcej pozytywów, ale zapomnijcie o wszystkich moich pochlebnych opiniach. TA SERIA, to ona jest teraz najważniejsza!


Po drugie, żeby udowodnić Wam, że wcale nie zmyślam i książki mają zdecydowanie wykorzystany potencjał, mam dla Was fragmenty wszystkich trzech powieści:

"Czerwona królowa" - fragment
"Szklany miecz" - fragment
"Królewska klatka" - fragment

Po trzecie - kod rabatowy - 30% na dwa pierwsze tomy!

http://www.znak.com.pl/aveyard

Po czwarte, garść cytatów:

"Stwarzanie nadziei, gdy w rzeczywistości jej nie ma, to okrucieństwo. Fałszywa wiara wywołuje rozczarowanie, ból i wściekłość, przez co niełatwe sprawy stają się jeszcze trudniejsze."

"Stwarzanie nadziei, gdy w rzeczywistości jej nie ma, to okrucieństwo. Fałszywa wiara wywołuje rozczarowanie, ból i wściekłość, przez co niełatwe sprawy stają się jeszcze trudniejsze."

"Prawdą jest to, co ja nazwę prawdą. Mógłbym podpalić cały ten świat i nazwać pożar deszczem."

"W szkole uczyliśmy się o świecie, który istniał przed naszym światem, o aniołach i bogach mieszkających w niebie i sprawujących na ziemi mądre rządy łagodną ręką.Niektórzy twierdzą,że to zwykłe bajania, ale ja im nie wierzę. Bogowie nadal nami rządzą. Przybyli z gwiazd. I nie są już łagodni."   

To seria błyskotliwa, mądra i bardzo dojrzała. Mam nadzieję, że dacie jej szansę i pozwolicie porwać się do brutalnego świata surowych zasad. Dla mnie to wyjątkowa seria. Czy poprzecie mój wybór?

1 komentarz: