wtorek, 24 grudnia 2013

Wesołych Świąt!

Moi kochani!
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chciałabym Wam życzyć wszystkiego co najlepsze, zdrowia i szczęścia. Niech Wasze święta będą przepełnione miłością i magią, która nie opuści Was przez najbliższy rok.
Rodzinnej atmosfery i gwaru rozmów przy wigilijnym stole, szczęścia, szczęścia, szczęścia i aby Wasz uśmiech nigdy nie zszedł z twarzy. 
Życzę Wam wszystkiego co najpiękniejsze i znacznie więcej. A książkowym molom życzę tylu czytelniczych wrażeń ile zdołacie unieść! :)

Wesołych, pogodnych Świąt i ogromnych, udanych prezentów!

 „O Duchu Przyszłych Wigilii! - zawołał Scrooge. - Lękam się ciebie bardziej niźli twoich poprzedników. Ale ponieważ wiem, że pragniesz mego dobra, i ponieważ mam nadzieję stać się innym, lepszym człowiekiem, gotów jestem wszędzie ci towarzyszyć z sercem przepełnionym wdzięcznością.”
 "Opowieść wigilijna" Charles Dickens 

9 komentarzy:

 1. Wesołych Świąt, zdrowia, radości, pyszności na wigilijnym stole i dużo książek pod choinką :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Również Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, dużo ciepła, miłości, radości, dużo książkowych prezentów pod choinką oraz szczęśliwego Nowego Roku pełnego cudownych wrażeń z przeczytanych książek no i oczywiście dużo czasu na czytanie ; )

  OdpowiedzUsuń
 3. Również życzę Ci wesolutkich świąt i wielu książek pod choinką.:) Abyś w 2014 roku jeszcze bardziej się rozwijała :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę wspaniałych świąt spędzonych w gronie rodzinnym.

  OdpowiedzUsuń