sobota, 25 kwietnia 2015

Konkurs - wygraj wymarzoną książkę!

 
Kochani! Ostatnio pozytywnie zaskoczyła mnie liczba zgłoszeń na podobny konkurs (która była naprawdę ogromna!), więc spieszę do Was z kolejną jego odsłoną - w ramach podziękowania za Waszą obecność i wsparcie. Jednak zmieniamy trochę zadanie, które wydało się dla Was za łatwe. A nagroda wymaga trochę pracy, zgadzacie się? :)

ZWYCIĘZCA:
Z grona osób, które prześlą poprawną odpowiedź wylosuję dwie osoby, które poproszę o przesłanie listy książek (od 5 do 10 tytułów), na których przeczytaniu czy posiadaniu najbardziej będzie Wam zależało.

NAGRODA:
Z listy książek, którą mi prześlecie (od 5 do 10 tytułów) wybiorę jedną z nich i prześlę jako nagrodę w konkursie. W ramach wplątania do zabawy trochę tajemniczości niespodzianką będzie dla Was tytuł, który wybiorę. Dodatkowo dorzucę do przesyłki coś od siebie (niespodzianka!).

ZADANIE KONKURSOWE:
Uwaga! Tym razem będą dwa zadania!

ZADANIE 1:
Na blogu, w komentarzach pod pewnymi recenzjami umieściłam liczby od 1 do 12. Waszym zadaniem będzie przesłanie na adres mailowy listę z liczbami i odpowiadającymi im tytułami książek oraz ich autorami.

Przykładowa odpowiedź:
1 - "Piękny drań" Christina Lauren
2 - "Wyścig z czasem" Justin Go
3 - ...

ZADANIE 2:
Poniżej prezentuję 6 skrawków wyciętych z moich recenzji umieszczonych na tym blogu. Waszym zadaniem będzie odkrycie o której książce pisałam podając tytuł i autora: 
1. "[...] to istotnie perła, wśród wszystkich książek. Pełna emocji, zapierających dech w piersi przygód i ogromnego dramatyzmu. Idealna lektura dla każdego, bez wyjątku. Podbije serce każdego czytelnika swoją szczerością, moje już zdobyła. Ta książka wiele mi przekazała i równie dużo nauczyła. Jestem oczarowana pod każdym względem i dumna, że ta wspaniała historia towarzyszyła mi przez wszystkie dni czytania, a zarazem czuję żal, że to już za mną."


2. "Nie ma lepszej książki na chwilę relaksu z domieszką dobrej zabawy jak [...]. Kody Keplinger dostarczyła mi wieczór pełen niezapomnianej zabawy, więc z pełną odpowiedzialnością piszę - [...] to doskonały czasoumilacz."


3.  "Pierwszy tom historii o [...] wciągnął mnie całkowicie, przez co sięgnięcie po kontynuację było dla mnie obowiązkowym posunięciem. [...] spełniła wszystkie moje oczekiwania, które pokładałam w kontynuacji ulubionej serii i dodała jeszcze kilka pozytywnych bonusów od siebie. Cieszę się, że drugi tom dostarczył mi tyle samo dobrej zabawy i jeszcze więcej niepodważalnie bezczelnej i fantastycznie wykreowanej [...]."


4. "[...] trafi do serc nawet najtwardszych czytelników. To powieść, która uparcie toruje sobie drogę poprzez emocjonalne bariery i burzy je jednym podmuchem. Wypełniona po brzegi emocjami wywołuje uśmiech na twarzy, by chwilę później obudzić morze łez. "


5. "Dawno nie czytałam tak absurdalnej książki. Zmarnowałam wyłącznie czas przez swoją przekorną naturę, która nie pozwala mi odkładać rozpoczętych książek. Łudziłam się, że lektura w końcu się rozwinie, ale niestety na nadziei się skończyło. Po przeczytaniu ostatniej strony wyrwało mi się westchnienie ulgi."


6. "[...] kryje w sobie wielki potencjał, który po prostu nie został wykorzystany. Kto wie, może w dalszych częściach autorka nadrobi to co straciła w tomie pierwszym. Niestety ja już nie jestem tak pozytywnie nastawiona na kontynuacje po przygodzie z pierwszą częścią. Książka jest bardzo intensywna, przepełniona trudnymi nazwami i za długimi imionami, zabrakło w niej zapowiedzianej intrygi i okrojono wszystkie motywy. Miałam wrażenie, że czytając błądzę myślami wszędzie, gdzie to możliwe, żeby tylko odpocząć trochę od fabuły."

Przykład odpowiedzi:
Cytat 1: "Agnes Grey" Anne Bronte
Cytat 2: "A jeśli ciernie" Virginia Cleo Andrews 
Cytat 3: ...

Nie musicie przesyłać obu zadań, możecie zrobić tylko jedno wybrane, ale w losowaniu zostanie to uwzględnione: osoby, które prześlą oba zadania zyskają dwa głosy, a osoby z jednym otrzymają jeden.

ADRES DO PRZESŁANIA ODPOWIEDZI:
Odpowiedzi przesyłacie na adres: thievingbooks@vp.pl z tytułem "Konkurs - wygraj wymarzoną książkę" 
Uwaga! Podany adres jest wyłącznie adresem konkursowym. W przypadku chęci kontaktu proszę o wysyłanie wiadomości na adres podany w podstronie "KONTAKT".

WIADOMOŚĆ:
Wiadomość powinna zawierać: odpowiedź, imię i nazwisko, adres korespondencyjny oraz nazwę pod jaką obserwujecie bloga (punkt ostatni nie wymagany dla osób nie posiadających bloga). W przypadku braku danych zgłoszenie nie zostanie przyjęte.

WARUNEK:
Osoby biorące udział w konkursie powinny dołączyć do osób obserwujących blog, jeśli takowy posiadacie. Dla osób nie posiadających bloga warunek ten nie jest konieczny.

REGULAMIN:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: THIEVING BOOKS
2. Sponsorem nagród jestem ja - właścicielka bloga (Ellie Moore).
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest obserwacja bloga (thievingbooks.blogspot.com) - tylko w przypadku posiadania własnego bloga.
4. Konkurs trwa od 25 kwietnia 2015 roku do 4 maja 2015 roku do godz. 23.59
5. Ogłoszenie wyników nastąpi w przeciągu 5 dni.
6. Konkurs skierowany do osób posiadających adres zamieszkania na terenie Polski.
7. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailową. Zwycięzca na odpowiedź ma 7 dni - po upływie terminu wylosowany zostanie kolejna osoba wygrywająca.
8. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

BANER KONKURSOWY:
Umieszczenie banera konkursowego nie jest obowiązkiem uczestnictwa w konkursie, ale byłoby mi bardzo miło :)

Do dzieła!

15 komentarzy:

 1. A ta lista 5-10 książek to tak całkiem dowolnych? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam twoje konkursy i na pewno spróbuję swoich sił :) Umieszczam baner u siebie http://someculturewithme.blogspot.com/p/konkursy.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Troszkę się naszukałam, ale e-mail poszedł! :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Konkurs poszukiwawczy - świetny pomysł :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia życzę wszystkim osobom biorącym udział w konkursie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawe aczkolwike trudne zadania konkursowe. Nie wiem czy wezmę udział, bo to wymaga trochę czasu, a ja mam go niewiele.
  Powodzenia wszystkim!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ojoj, tym razem bardzo trudne zadanie..

  OdpowiedzUsuń
 8. Zadanie numer dwa niezwykle trudne, ale spróbuję. ;)
  Kreatywne konkursy wymyślasz. :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wiadomość wysłana, a tu umieściłam baner: http://mylittleworldbloger.blogspot.com/2015/04/konkurs-wygraj-wymarzona-ksiazke-do-4.html

  OdpowiedzUsuń
 10. Wiadomość wysłana! :)
  Zadania konkursowe są super. Naszuka się człowiek. ale jak człowiek znajdzie odpowiedzi to skacze z radości! :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Konkurs jest świetny :3
  Dzięki temu, że musiałam znaleźć pewne tytuły, znalazłam wiele ciekawych recenzji oraz dużo intrygujących tytułów :3

  OdpowiedzUsuń
 12. Zgłoszenie poszło, było trochę szukania :D

  OdpowiedzUsuń
 13. email ma końcówkę vp.pl czy wp.pl?

  OdpowiedzUsuń