niedziela, 28 lipca 2013

Stos książkowy 2.

W ostatnim czasie przygarnęłam do siebie kilka nowych pozycji. Co prawda zawzięcie czytam teraz trylogię "Millennium" o objętości dość pokaźnej, jednak moje ksiązki nie uciekną.
Uwielbiam kupować wszystko co możliwe i interesujące z promocji i przecen. W dodatku sam fakt kupienia nowej książki jest w moim przypadku mile widziany.

1. "Jak upolować faceta" Janet Evanocich,
2. "Tak blisko" Tammara Webber,
3. "Delirium" Lauren Olivier,
4. "Jumpre" Steven Gould,
5. "Trzy metry nad niebem" Frederico Moccia,
6. "Trafny wybór" J.K. Rowling,
7. "Intruz" Stephenie Meyer,
8. "Trening konia skokowego" Elmar Pollmann-Schweckhorst,
Nie za dużo, ale zawsze. Choć ośmielę się stwierdzić, że nawet po zakupie stu, dwustu, trzystu książek byłoby mi mało. Za krótkie życie, za dużo książek. 
Jednak to nie przeszkadza mi w kupowaniu co raz to nowszych pozycji. I bardzo lubię wymiany książek  innymi użytkownikami. Zawsze można dzięki temu nabyć nowe znajomości.
A tymczasem powracam do "Millennium" tom drugi - "Dziewczyna, która igrała z ogniem".

5 komentarzy:

 1. Jak dla mnie to jest to imponujący stosik. Mam z niego przeczytane: Jak upolować faceta?, Tak blisko ..., Trzy metry nad niebem. Te dwie pierwsze są świetne. Natomiast ostatni specjalnie nie przypadła mi do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam między innymi "Delirium", "Trzy metry nad niebem", "Intruza", cudowny stosik:) miłych lektur!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj podebrałabym Ci "Intruza". Od dawna poluję na tę książkę :)
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam „Intruza” i uważam, że to wspaniała książka, nie należy się kierować tym, że napisała go skrajna autorka „Zmierzchu”. Z wymienionych tytułów mam „Trafny wybór” cudownej pisarki J.K. Rowling, jednak jeszcze nie zagłębiłam się w tę historię, co muszę w najbliższym czasie zmienić.

  OdpowiedzUsuń