piątek, 27 grudnia 2013

Deutsch aktuell 61/2013

Znacie już dwumiesięcznik Deutsch Aktuell? Jeśli nie, koniecznie naprawcie swój błąd!

Magazyn pozwala nie tylko zagłębić się w świat niemieckiej tradycji, ale także to nie mała gratka dla osób uczących się właśnie tego języka.

Łatwy i przyjemny sposób na poszerzenie swojej wiedzy macie tuż na wyciągnięcie ręki!

A co w wydaniu?

Każdy czytelnik znajdzie tutaj coś dla siebie. Wnętrze wyposażone jest w całą gamę przeróżnych tematów, które trafią w gusta wszystkich.

Znacie Bushido? To niezwykły artysta niemiecki, o którym nie miałam pojęcia zanim nie sięgnęłam po magazyn. Dopiero po lekturze zdałam sobie sprawę jak mało wiem o otaczającym mnie świecie i jak dużo mnie omija.

Także miłośnicy kina i literatury znajdą coś dla siebie. Znacie pisarkę Anne Schneider? Jej nowa powieść "Blut im Schuh" zapowiada się wspaniale. Zapewne przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom współczesnych interpretacji bajek.

Nie zabrakło miejsca także dla artykułu związanego z ochroną środowiska i nowinek ze świata kultury.

Magazyn nawiązuje do obecnych spraw związanych z niemiecką kulturą i porusza aktualne wydarzenia przez co czytelnik nie tylko uczy się języka, ale także jest na bieżąco w wydarzeniach.

colorfulmedia.plDodatkowo w magazynie dostępne są pliki MP3 do pobrania na Wasze komórki związane z tematycznymi działami. Każdy artykuł posiada przypisane słownictwo pozwalające na lepsze zrozumienie tekstu. Dlatego nie bójcie się, że czegoś nie zrozumiecie - polskie słówka są tuż obok, aby wyratować Was z opresji i podciągnąć Wasze słownictwo.

Nauka przez zabawę jest już możliwa!

4 komentarze:

 1. Jakbym uczyła się niemieckiego, to chętnie bym z tego skorzystała. A nauka poprzez zabawę, to najlepsza metoda na zapamiętywanie materiału:).

  OdpowiedzUsuń
 2. Tym razem to nie dla mnie - cztery lata temu uczyłam się niemieckiego i jakoś ten język mi się nie spodobał, więc przestałam... Jednak sądzę, że dla tych, którzy mają do czynienia z tym językiem, ten magazyn będzie idealny
  Pozdrawiam :)
  izkalysa

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj oj niemiecki odszedł u mnie w zapomnienie, nawet już chyba podstaw nie pamiętam :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie lubię niemieckiego i się go nie uczyłam nigdy, więc akurat tym razem to nie dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń