wtorek, 24 czerwca 2014

Deutsch Aktuell 63/2014

Co ciekawego znajdziemy na kartkach kolejnego wydania?

W pierwszej kolejności możemy odkryć nowości na niemieckim rynku z dziedziny filmu, literatury i muzyki. W tym przypadku znajdzie się coś dla wielbicieli komedii, powieści graficznych i charyzmatycznych muzyków.

Pojawi się jak zwykle artykuł z dziedziny kultury, polityki, języków a także podróży i sportu. Czy to wszystko? Skądże znowu! Magazyn oferuje wiele interesujących tematów na każdy temat, dlatego nikt nie będzie się z nim nudził.

Macie ochotę na poznanie roli dziennikarza w niemieckim świecie? Chcecie poznać od kuchni Volkswagena, światowego lidera? A może jesteście ciekawi co takiego ma do opowiedzenia Matthias Schweighofer? Jeśli tak, to wydanie jest stworzone właśnie dla Was!

Deutsch Aktuell jak zwykle niezawodnie spisuje się w roli nauczyciela i towarzysza zabaw. Nauka poprzez zwykłą czynność, wykonywaną praktycznie każdego dnia zmienia nas i kształtuje w sposób niemal niezauważalny. Co czeka nas w kolejnych numerach? Na pewno kolejna dawka dobrze skrojonych informacji i towarzysząca im nauka. Zapraszam Was już dziś do sięgnięcia po magazyn łączący przyjemne z pożytecznym.
colorfulmdeia.pl

13 komentarzy:

 1. Nie kupuje żadnych czasopism, ale może ktoś z moich znajomych będzie miał powyższy magazyn to z czystej ciekawości przejrzę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię "English Matters" tego wydawnictwa. Niemieckiego niestety nie znam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niemiecki to nie moja bajka, ale gdy widzę recenzje tej gazetki mam ochotę zapoznać sie z wersją angielską. :)

  Pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wersji angielskiej nie znam, ale podejrzewam że sprawdzi się równie dobrze :)

   Usuń
 4. Dziękuję za informacje. Łączenie przyjemnego z pożytecznym to nie lada wyzwanie. Miło, iż pojawiają się magazyny, które to ułatwiają. ;) Napisane krótko i treściwie, brawo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydawnictwo Colorfulmedia wie jak trafić do odbiorcy w lekki i niezobowiązujący sposób ;)

   Usuń
 5. Jeszcze nigdy nawet nie przeglądałam tego magazynu....

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie, ja podziękuję, po wykuwaniu prawie 500 słówek z niemieckiego jako jedno z zaliczeń na wyższą ocenę, mam dość tego języka na całe życie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety, ale nie znam niemieckiego i nie przepadam za tym językiem :D

  OdpowiedzUsuń