środa, 17 września 2014

Opowieść o tęsknocie i stracie już niedługo w księgarniach!

CAŁA NADZIEJA W PARYŻU
Mckinlay Deborah


Kochani! Już niebawem do księgarń zawita książka o magnetyzującej okładce i emocjonującym wnętrzu! W końcu Paryż to hipnotyzujące miejsce nie tylko dla oka, ale i dla wyobraźni, prawda?

A co znajdziemy pomiędzy stronami?
 Napisany do amerykańskiego pisarza list, w którym Eve zachwyca się wyjątkowo plastycznie oddaną przez niego sceną kulinarną, staje się początkiem znajomości, która powoli przemieni życie ich obojga. 
Eve jest po czterdziestce, jej mąż mieszka z drugą żoną, córka wyprowadziła się do Londynu. Z kolei Jackson, który wydał już kilka powieści i ma grono swoich wiernych czytelników, czuje, że w jego własnym życiu wciąż wieje pustką. Oboje mają to samo hobby: gotowanie. Pasja do odkrywania smaków i aromatów ich zbliża, ale życie otwiera przed nimi więcej niespodzianek.
Pełne realizmu i ciepła postacie, narracja wolna od płaskiego sentymentalizmu, życie płynące w rytmie słodko-gorzkich rocznic i rodzinnych wydarzeń – książka, którą smakuje się z przyjemnością, bez fastfoodowego pośpiechu, z uśmiechem, refleksją, nutą optymizmu i palącym zaciekawieniem.

 Wraz z Wydawnictwem Feeria zapraszam Was już 24.09 do księgarni. To zdecydowanie pozycja obowiązkowa dla każdego! Ja już zacieram na nią łapki, a Wy?

7 komentarzy:

 1. Poczekam na pierwsze recenzje, ale jeśli będą pozytywne to skuszę się na książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kusząca okładka. Poczekam na pierwsze recenzje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja poczekam jeszcze na pierwsze recenzje, gdyż nie jestem do końca przekonana.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo podoba mi się okładka, a ja jako okładkowa maniaczka pewnie się jej nie oprę ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja poczekam na recenzje :) Widzę, że ta książka ostatnio bije rekordy popularności, a co dopiero będzie po premierze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też zacieram łapki :) Ciekawa jestem, jak odbierzemy tę ksiażkę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak raczej nieszczególnie dla mnie. ale zobaczymy :)

  OdpowiedzUsuń