sobota, 22 kwietnia 2017

PlotkaraBlog - Eris || "Tysiąc pięter" Katharine McGee

 
Hej!
     Ostatnio między ścianami Wieży słychać szepty, które niosą ze sobą nad wyraz ciekawe informacje. Już dawno na wszystkich piętrach nie działo się tak dużo jak teraz! Dramaty rodzinne to nic w porównaniu z perypetiami miłosnymi, które rozgrywają się na moich oczach. No dobrze, może nie jestem obiektywna, ale sama nie mam teraz łatwo, więc nie skreślajcie mnie tak łatwo, w porządku? Muszę oderwać się od pędzących w mojej głowie myśli, a na to nie ma lepszego lekarstwa jak problemy innych!
     W naszej Wieży dzieje się tyle, że nie sposób się teraz nudzić - Avery i Leda, dwie wielkie przyjaciółki jeszcze nie zdają sobie sprawy, że pomiędzy nimi stoi mur w postaci Atlasa, ale to tylko kwestia czasu. W końcu obie myślną tylko o jednym. Choć podobno Avery wciąż oszukuje Watta, a po tym jak wyrzuciła go z pokoju zrobiła się niezła afera. Rylin z kolei walczy o trzymanie poziomu, choć wszystkie wiemy, że nie ma łatwo. Co tam problemy z rodziną i niespełnione miłości, kiedy na horyzoncie pojawia się prawdziwy dramat? Podobno do jej drzwi ponownie ma zapukać ktoś z systemu rodziny zastępczej. Czy nie wystarczy, że dziewczyna ledwo wiąże koniec z końcem i dba o swoją siostrę Chrissę? Czy Waszym zdaniem nie powinni dać jej spokoju?
     Cóż, tak właśnie wygląda życie w Wieży, na piętrach, które definiują nasz los - tutaj biedni i bogaci stają w szranki ku najlepszej pozycji. Kto wygra? Nikt tego nie wie, bo naszym światem żądzą pozory i pieniądze.   Dwie najbardziej zwodnicze rzeczy. 
     Każda z nas ma sekret, którego broni. Każda z nas próbuje sobie z nim poradzić na własny sposób. Ale tylko ja wiem, że ktoś nas wyprzedza o krok i wie o wszystkich naszych tajemnicach. Jak się okazuje - to dopiero początek.

Nie traćcie nadziei!
Eris


Doskonała lektura dla czytelników w każdym wieku. Wciągająca i pełna sekretów od których nie sposób się oderwać!

Polecam!
autorka bloga Thievingbooks

5 komentarzy:

 1. Eris to moja ulubiona bohaterka! Niesprawiedliwe jest to, co ją spotkało.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post kochana! :) bardzo lubię Eris, wydaje mi się, że to moja ulubienica :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się ciekawie, zastanowię się nad tą książką.

  Pozdrawiam,
  Lady Spark
  [kreatywna-alternatywa]

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem w połowie książki i według mnie autorka wobec tej postaci przygotowała największy zwrot akcji, zobaczymy jak będzie dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten fragment zdecydowanie najbardziej mnie zaciekawił! :D

  OdpowiedzUsuń