poniedziałek, 13 sierpnia 2018

Seria The Dark Duet C.J. Roberts pod patronatem ThievingBooks

Już 19 września do księgarń trafi wznowiona trylogia The Dark Duet C.J. Roberts w nowej, pięknej szacie graficznej. Mam ogromną przyjemność ogłosić, iż książki ukażą się  pod patronatem medialnym bloga ThievingBooks! :)


Seria The Dark Duet C.J. Roberts
PREMIERA: 19 września 2018r.
Wydawnictwo: Czwarta StronaTOM I: "Dotyk ciemności"
DŁUGO WYCZEKIWANE WZNOWIENIE KSIĄŻKI OWIANEJ LEGENDĄ! 

To nie jest kolejna powieść o perwersjach, które chciałabyś powtórzyć w zaciszu własnej sypialni. To książka o tym, czego na pewno nie chcesz doświadczyć. To początek najmroczniejszej trylogii erotycznej na rynku. Silna dawka emocji, szokujące sceny i gęsta atmosfera, która odurza i na długo pozostaje w pamięci...
Caleb, człowiek o tragicznej przeszłości, pozbawiony ludzkich odruchów, uprowadza osiemnastoletnią Livvie i szkoli ją na seksualną niewolnicę. Dziewczyna ma stać się narzędziem zemsty, by  Caleb mógł rozliczyć się z przeszłością. Mężczyzna rozpoczyna tresurę Livvie, a ona, wciągnięta w niebezpieczną grę, całkowicie podporządkowuje się swojemu oprawcy. Caleb nie przewidział jednak, że między nim a dziewczyną pojawi się uczucie. Czy relacja zrodzona z przemocy ma szansę przetrwać?


TOM II: "Zapach ciemności"

DRUGI TOM BESTSELLEROWEJ SERII. DARK EROTICA W NAJMOCNIEJSZYM WYDANIU.

Po lekturze „Zapachu ciemności” będziesz porażona. Jeszcze nigdy miłość i przemoc nie były tak blisko. UWAGA! Ta książka kusi i wciąga!
Jest ból, przemoc i poniżenie, wszystko to łamane przez przyjemność. Nad lekturą unosi się ponura mgła, sugestywne opisy tworzą ciemność…TOM III: "Smak ciemności" 

TRZECIA CZĘŚĆ MROCZNEJ I KUSZĄCEJ SERII. JESTEŚ GOTOWA PRZEKROCZYĆ WSZELKIE GRANICE?

Czytacie to, ponieważ pragniecie poznać zakończenie tej historii. Chcecie dowiedzieć się, co się wydarzyło tamtego ciepłego wrześniowego wieczora, kiedy to spotkałem Livvie w Barcelonie. Tamtej nocy moje życie znowu zupełnie się zmieniło. Nie przebiegło to jednak dokładnie tak, jak opisała to Livvie. Bardzo łaskawie potraktowała mnie w swojej opowieści. Prawda jest o wiele bardziej… skomplikowana.Powieści zapowiadają się bardziej niż obiecująco :) Dacie się namówić? Premiera już niebawem! Tymczasem już dziś zapraszam Was na nadchodzącą recenzję oraz konkurs :)

6 komentarzy:

 1. Bardzo gorące powieści. Czasami lubię takie poczytać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Będę miała tę premierę na uwadze. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie coś dla mnie. Ależ Ci zazdroszczę tego patronatu. Koniecznie muszę przeczytać wszystkie części. Liczę na wielkie wrażenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja całą serię uwielbiam od dnia pierwszego wydania i bardzo Ci ją polecam :) W nowych okładkach jest jeszcze bardziej atrakcyjna :)

   Usuń