czwartek, 8 czerwca 2023

"Twisted Kingdom" Rina Kent

"Twisted Kingdom" Rina Kent, Tyt. oryg. Twisted Kingdom, Wyd. Niezwykłe, Str. 328


Niezwykle wyczekiwana kontynuacja historii Aidena i Elsy.


Aiden oraz Elsa wracają w kontynuacji swojego burzliwego romansu. Czy tym razem szczęście będzie im sprzyjać i uda im się dosięgnąć dobrego zakończenia?

Rina Kent wie jak uderzyć, żeby spadła na nas lawina emocji. Jej książki są intensywne, pełne wrażeń oraz niecodziennych zaskoczeń, które zawsze wpływają na wyobraźnię. Trzeci tom serii Royal Elita nie traci więc na wartości i utrzymując poziom swoich poprzedniczek zabiera nas w porywającą podróż ku sercowym rozterkom oraz indywidualnym dramatom bohaterów. Autorka z lekkością oraz dbałością o wszystkie szczegóły rozpisuje wydarzenia z tendencją do przywoływania znanych nam scen, by pokazać,  że w miłości i na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone.

Elsa nie jest już tak blisko z Aidenem jakby się wydawało. Wrócił jej ojciec i zaczął walczyć o względy dziewczyny. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby mężczyzna nie zniknął na dziesięć lat i nie został uznany za zmarłego. Coś jest tu bardzo nie w porządku, ale Elsa wydaje się nie dopuszczać do siebie żadnych wątpliwości. Aiden natomiast wie, że nie może rościć sobie już do niej praw, ale jak uciec od porywów serca?

Pamiętajcie, że to seria dedykowana wyłącznie starszemu czytelnikowi przez wzgląd na wiele pikantnych scen. Autorka nie boi się balansować na granicy, używa mocnych słów oraz sugestywnych opisów. Nasza wyobraźnia pełna jest więc rozgrywek pomiędzy bohaterami, które nie są wstrzymywane żadnym poczuciem moralności, ale to  podgrzewa atmosferę, wprowadza emocje i w jakiś sposób zbliża do postaci, bo chociaż ich losy nie są szczególnie skomplikowane to i tak ma się ochotę trzymać kciuki za ich połączenie.

"Twisted Kingdom" to tytuł, który idealnie oddaje przebieg wydarzeń. Kontrolowany chaos gości na kartach tej powieści a wszystko rozgrywa się w naprawdę szybkim tempie. Rina Kent nie bawi się w półśrodki, zaskakuje, kusi, żongluje emocjami co ostatecznie przekłada się na opowieść, której nie ma się ochoty odkładać choćby na moment. Jeśli więc szukacie odważnej romantycznej powieści - polecam skusić się na całą serię.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz