środa, 8 lutego 2023

"Ghost" Anna Wolf

"Ghost" Anna Wolf, Wyd. Akurat, Str. 320


Ghost należy do Storm Riders MC.


Klub niebezpiecznych i pewnych siebie mężczyzn powraca! Czym tym razem zaskoczy nas Anna Wolf? I czy ponownie wkroczymy na scenę pełną romantycznych uniesień oraz ekscytujących zwrotów wydarzeń?

Zdecydowanie. Trudno wątpić w autorkę, która obrała sobie temat, w którym czuje się jak ryba w wodzie. Jej historia przesiąknięta jest lawiną skrajnych emocji i czyta się ją lepiej niż dobrze, ponieważ pełnowymiarowi bohaterowie z charyzmą oraz zaskakującą pewnością siebie prowadzą nas przez mroczną, pikantną i niesłychanie klimatyczną fabułę. To już czwarty tom serii, ale utrzymany na najwyższym poziomie, więc trudno zarzucić tej książce cokolwiek poza tym, że kończy się zdecydowanie zbyt szybko.

Tytułowy Ghost staje przed niełatwym wyborem. Z jednej strony jest oddany klubowi, który stanowi dla niego rodzinę, z drugiej jednak wzdycha do kobiety, która nigdy nie powinna być jego. Carmela, jako siostra jednego z bikerów jest obiektem zakazanym. Tylko jak zakopać w sobie uczucia, które nie dają w nocy spać? Wszyscy wiedzą co się święci i każdy przeczuwa, że niebawem dojdzie do zaskakujących zdarzeń, ale każdy z nas i tak będzie zaskoczony finałem tej miłosnej potyczki.

Autorka nieustannie zaskakuje mnie pomysłowością. Jej książki są nie tylko w pełni dopracowane, ale również odbiegają od schematów tak mocno jak to tylko możliwe. Nie otrzymujemy więc oczywistej i łatwej do przewidzenia łzawej historyjki a lekturę intensywną, pełną skrajnych emocji oraz bohaterów, których losy ani przez moment nie są nam obojętne. W tej fabule wszystko może się wydarzyć, ponieważ na pierwszym planie pojawią się intrygi, trudna przeszłość a także wyrównywanie rachunków, więc w kulminacyjnym momencie zrobi się naprawdę niebezpiecznie.

"Ghost" to kolejna imponująca odsłona serii, pełna napięcia i ekscytacji. Przyznaję, że strony przewracałam z zaskakującą prędkością, by jak najszybciej dowiedzieć się co wydarzy się dalej. Anna Wolf nie zwalnia tempa, imponuje czytelnikowi pomysłowością oraz dbałością o szczegóły a także składa na nasze dłonie płomienny romans, który mocno wpływa na wyobraźnię. Innymi słowy: nie mogło być lepiej!

4 komentarze: